Guilda Proxydus │ - ROMANIA - | PvX │ Competitiv │17+


















  • NUME GUILDA - PROXYDUS
    FACTIUNE: Hieron
    LEADERI: Aboromanu, Rewarding, Sectoristu
    RECRUTARE: deschisa timp de o luna de la lansarea jocului
    WEBSITE: http://www.proxydus.com/
    COMUNICARE: obligatorie, pe TeamSpeak
    Te asteptam sa ne scrii pe forumul nostru pentru alte detalii.



    CE OFERIM?
    - Suntem o guilda activa si am jucat multe MMORPG-uri impreuna
    - In acest moment jucam Warframe, ESO si Guild Wars 2 dar ne vom muta in Bless din luna Mai (la lansarea Early Access pe STEAM)
    - Iti oferim o echipa unde te vei simti gamer adevarat si un mediu amical
    - Jucatorii nostri veterani te vor ajuta sa-ti redefinesti stilul de joc intr-unul mai bun
    - Viata reala este importanta, dar aici facem gaming, asa ca te rugam sa nu vii la noi daca nu poti fi online sa joci cu echipa cel putin 3 zile pe saptamana
    - Te ajutam, dar nu facem babysitting



    CE ASTEPTAM DE LA TINE?
    - In primul rand si cel mai important, sa respecti regulile guildei, postate pe website nostru.
    - Trebuie sa fi motivat, jucam pentru distractie dar asteptam rezultate in echipa.
    - Trebuie sa ai dorinta de a invata si disciplina de a obtine intotdeauna rezultate mai bune.
    - Socializarea este un aspect important, deci fi prezent pe TS cu noi si activ pe forumul nostru.
    - Sa joci , pe cat posibil, o medie de 15 de ore pe saptamana cu echipa (nu singur).


    [cbox]

    [/cbox]

  • Singurele noutati despre BLESS saptamana aceasta au fost putine, nu foarte interesante si le puteti citi aici. Acelasi articol este postat si pe pagina de STEAM a jocului.


    Inca nu s-a stabilit concret data lansarii, stim doar ca va fi in luna Mai, insa de regula lansarile de jocuri se fac in ultimul weekend al lunii respective. Deci ne asteptam la "early access release" intre 25-27 Mai.


    Asteptam cu nerabdare.

  • Oricum nu mai dureaza mult pana la lansare. Mai devreme sau mai tarziu tot il vom juca..si sper sa o facem impreuna. Te asteptam in casa noastra!

  • Da, mai putin de 2 luni, numaratoarea inversa a inceput deja, desi observ ca sunt extrem de putini romani doritori de BLESS spre deosebire de alte mmorpg-uri.


    Sa speram ca versiunea globala 2018 o sa ne placa mai mult decat versiunea japoneza. Vedem.

  • Nicio noutate despre data efectiva a lansarii, desi din cate stiu echipa BLESS de la Neowiz nu este ocupata cu participarea la Pax East (05-08 Aprilie), deci ar cam trebui sa ne spuna in maxim 2 saptamani data concreta a lansarii jocului.


    Va asteptam in continuare pe forumul nostru.

  • Am vazut ca au facut schimbari la skills si au adaugat ceva combo. Gasiti pe steam mai multe informatii. Sper sa o tina tot asa ca e bine. Pana la urma combatul conteaza mult, si daca nu au o prezentare buna acum la early acces e cam urat.

  • Cei de la Neowiz au anuntat o conferinta de presa pentru data de 11 Mai.

    Acest lucru ne confirma practic ipoteza noastra de acum o luna, ca jocul va fi lansat la sfarsitul lui Mai, intre 25-28.

    Oricum, nu mai avem mult de asteptat.

  • Sper sa te inseli Secto. La conferinta de presa o sa fie anuntata data lansarii cred si poate ceva rasa/clasa noua. Oricum mult nu mai avem de asteptat sa ne bucuram din nou de un nou MMORPG. Sa vedem ce va fi.

  • La conferinta de presa o sa fie anuntata data lansarii cred si poate ceva rasa/clasa noua.

    Nu cred ca vor prezenta nicio clasa, pentru ca versiunea asta de pe STEAM starteaza cu doar 5 clase.

    Celelalte 3 clase care exista in versiunile anterioare nu vor fi introduse mai devreme de probabil Noiembrie 2018, sau cand iese jocul din etapa "early access".

  • Deocmadata nu sunt alte noutati, doar niste gif-uri animate salvate pe youtube de Neowiz.

    Deja lumea isi pierde rabdarea.

    Citeste pe urmatoarea pagina.