Adversting (For Guests and Members with less than 10 Posts only)

Proxydus │- ROMANIA - | EU │ PvX │ Competitiv │17+

    • Hieron
    • Proxydus │- ROMANIA - | EU │ PvX │ Competitiv │17+



















      NUME GUILDA - PROXYDUS
      FACTIUNE: Hieron
      LEADERI: Aboromanu, Rewarding, Sectoristu
      RECRUTARE: deschisa timp de o luna de la lansarea jocului
      WEBSITE: proxydus.com/
      COMUNICARE: obligatorie, pe TeamSpeak
      Te asteptam sa ne scrii pe forumul nostru pentru alte detalii.


      CE OFERIM?
      - Suntem o guilda activa si am jucat multe MMORPG-uri impreuna
      - In acest moment jucam Warframe, ESO si Guild Wars 2 dar ne vom muta in Bless din luna Mai (la lansarea Early Access pe STEAM)
      - Iti oferim o echipa unde te vei simti gamer adevarat si un mediu amical
      - Jucatorii nostri veterani te vor ajuta sa-ti redefinesti stilul de joc intr-unul mai bun
      - Viata reala este importanta, dar aici facem gaming, asa ca te rugam sa nu vii la noi daca nu poti fi online sa joci cu echipa cel putin 3 zile pe saptamana
      - Te ajutam, dar nu facem babysitting


      CE ASTEPTAM DE LA TINE?
      - In primul rand si cel mai important, sa respecti regulile guildei, postate pe website nostru.
      - Trebuie sa fi motivat, jucam pentru distractie dar asteptam rezultate in echipa.
      - Trebuie sa ai dorinta de a invata si disciplina de a obtine intotdeauna rezultate mai bune.
      - Socializarea este un aspect important, deci fi prezent pe TS cu noi si activ pe forumul nostru.
      - Sa joci , pe cat posibil, o medie de 15 de ore pe saptamana cu echipa (nu singur).

      The post was edited 3 times, last by Rewarding ().

    • New

      Singurele noutati despre BLESS saptamana aceasta au fost putine, nu foarte interesante si le puteti citi aici. Acelasi articol este postat si pe pagina de STEAM a jocului.

      Inca nu s-a stabilit concret data lansarii, stim doar ca va fi in luna Mai, insa de regula lansarile de jocuri se fac in ultimul weekend al lunii respective. Deci ne asteptam la "early access release" intre 25-27 Mai.

      Asteptam cu nerabdare.
    This is a Fansite and not the official Website for Bless. © NEOWIZ . ALL RIGHTS RESERVED © NEOWIZ BLESS STUDIO. ALL RIGHTS RESERVED.